Garanti ve İade Şartları

GARANTİ VE İADE ŞARTLARI 

1. Garanti süresi, Ürün 'ün ilk kullanıcı - Müşterisi tarafından teslim alındığı tarihten itibaren  2 (iki) yıl  (24 ay) dır.
2. Ürünün garanti süresi içerisinde arızalanması durumunda tamirde geçen süre garanti süresine eklenir.
3. Ürünün kullanım kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır.
4. Elektrik voltaj ve gerilim farklarından meydana gelen arızalar garanti kapsamı dışındadır.

5. İade edeceğiniz ürünün ayıplı(hasarlı) olması dışındaki iade nedenlerinde kargo ücreti müşteriye aittir. Ürün iadesinde ürün ile birlikte faturaya ait tüm nüshaların tarafımıza gönderilmesi zorunludur.

6. İade edeceğiniz ürünü gönderirken hasar görmemesi için, ürünü orijinal paketi ve tüm faturalarıyla birlikte ayrı bir koli içerisine koyunuz. İade etmek istediğiniz ürünü iade etme nedenini belirten not ve faturanızın tüm nüshaları ile birlikte gönderiniz. Ürünü mutlaka anlaşmalı kargo firmalarımız ile gönderiniz.İade Koşulları

Telesistem Ltd. Şti. , tüketici lehine hareket etmeyi, her türlü sorunu yasaca belirlenmiş süreden daha erken ve kalite politikasına uygun olarak çözmeyi temel ilke edinmiştir.

www.tsguvenliksistemleri.com dan satın alınan ürünler, teslim tarihinden itibaren (7) gün içerisinde iade edilebilir.

Bir ürünün iade edilebilmesi genel olarak aşağıdaki şartlara bağlıdır:
   
 Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz. Kullanılmış, ambalajı açılmış, tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünler iade edilemez. Orijinal ambalaja sahip ürünlerin iadesi, orijinal ambalaj ile yapılmalıdır. İade edilecek ürünün şirketimiz adına kesilecek bir iade faturası ile iade faturası düzenleme olanağı bulunmayan durumlarda, ürüne ait fatura ve sevk irsaliyesinin aslıyla birlikte iade edilmesi gerekmektedir. İade faturası ya da fatura ve sevk irsaliyesi asıllarının temin edilemediği durumlarda, bundan kaynaklanan KDV vb. mali yükümlülükler iade edilecek bedelden indirilir. Üründe ve ambalajında herhangi bir yazı yazma, açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma vb. durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumunda, ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez. İade şartlarına uygun durumlarda yapılan gönderimlerde taşıma masrafı müşteri tarafından ödenecektir. İadesi yapılacak olan ürünler, Telesistem Güvenlik Sist. Tic. San. Ltd.Şti. tarafından siparişinizi size gönderdiği kargo şirketleri tarafından bize ulaştırılmalıdır. Hasarlı ve arızalı ürünler, teslimat tarihinden sonra ilk 7 gün içerisinde elimize geçtiği taktirde ulaşım masrafı tarafımızdan karşılanacaktır. Aksi taktirde ulaşım masrafı müşterimiz tarafından karşılanır.

4822 sayılı kanunla, değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki kanunla belirtilen internet kanalı ile yapılan satışlarda, ürün ambalajını açmadan, zedelemeden (tekrar satılabilirliğini yitirmemiş) ürünleri 7 (yedi) gün içerisinde iade etme, cayma hakkı tüketiciye kanunla verilmektedir.
Telesistem Kamera Sistemleri Ankara | Hırsız Alarm Sistemleri Ankara | Kişi Takip Sistemi | X-Ray Cihazları | Commax Ankara | Plaka Tanıma Sistemleri | İP Kamera Sistemleri| | Panasonic Telefon Santralleri | | Panasonic Santral | LG Ericsson Telefon Santralleri | Telesis Telefon Santralleri | Grandstream Telefon Santralleri Kurulum Satış ve Servis Noktası Ankara © 2024
Kamera Sistemleri: Kamera Sistemleri Ankara + alarm sistemleri kurulumu, + güvenlik kamerası sistemleri hakkında bilgi , + kamera sistemleri kurulumu nasıl yapılır ,